Wtorek 23.04.2024

Liczba odwiedzin na stronie

• Na apelu rozdano nagrody dla najlepszych uczniów biorących w konkursach szkolnych.

• Świetlica Szkolna zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym dla uczniów

klas I-III "Moja Mama".
    Zadaniem uczestnika jest wykonanie pracy plastycznej, której bohaterką będzie mama. Może to być portret mamy, mama podczas ulubionego zajęcia, mama na wakacjach, mama podczas ulubionego zajęcia, wspólne chwile z mamą.

Format prac – maksymalnie A3.

Technika: dowolna

Każda praca na odwrocie powinna być podpisana.

Jury oceni prace biorąc pod uwagę następujące kryteria: samodzielność wykonania pracy, indywidualny charakter pracy, poziom artystyczny, zgodność z tematem, estetykę wykonania.

• Uczniowie klasy IIb podczas Zajęć Rozwijających Zainteresowani zwiedzali Swiat używając okularów 3D Class VR.

• Uczniowie klas 1-3 wzięli udział w szkolnym konkursie plastycznym "Moje miasto Szczecin".

Przy pomocy różnych technik pokazali, jak widzą swoje miasto, jak spędzają w nim czas, co ich zachwyca.

Poniżej wykaz miejsc i wyróżnień:

I miejsce Aleksandra Wawrzyniak

II miejsce Elżbieta Szynal

III miejsce Kacper Pecyna

Wyróżnienie - Nela Tryczyk, Zuzanna Sienkiewicz, Yurii Berchuk

Serdecznie gratulujemy!

Nagrody zostaną wręczone podczas apelu 22.04.24r.

• W okresie 15.04.2024r. - 16.04.2024r. do godz. 15:00 rodzice kandydata potwierdzają wolę przyjęcia elektronicznie lub w formie pisemnego oświadczenia.

UWAGA: dotyczy tylko kandydatów spoza obwodu (z "wniosków"), nie dotyczy "zgłoszeń".

• 12 kwietnia klasa III A była w Teatrze Lalek Pleciuga na warsztatach teatralnych "Robimy kukiełki". Powstały wspaniałe prace.

• 04 kwietnia w naszej szkole został rozegrany turniej koszykówki dziewcząt i chłopców kl. 6-8

W zawodach wzięło udział łącznie 8 zespołów. Rozgrywki między zespołami odbyły się na dobrym poziomie. Po wielu emocjach, dobrej zabawie i zaciętej rywalizacji ostateczne wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA DZIEWCZĘTA:

1 miejsce – drużyna w składzie: Natalia Majewska, Julia Kapusta, Oleksandra Mytrofanowa , Hania Bagrowicz

2 miejsce – drużyna w składzie: Sara Dobruś, Zuzanna Ptasznik, Ida Szybiak, Natalia Kopeć