• Walentynkowy Quiz

• 24.02.2020 18:22
        • Miło nam poinformować, że w konkursie bibliotecznym pt.: Walentynkowy Quiz - najsłynniejsze literackie pary I miejsce zajęła Liliana Pawlak z klasy 5 b.

Gratulujemy !

• Stypendiada Wczesnoszkolna kl. 1-3

• 16.02.2020 21:08
        • W grudniu 2019r. w naszej szkole odbywała się olimpiada ogólnopolska dla uczniów klas I-III. Uczniowie wzięli udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym, plastycznym. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach.

W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymały:

JESSICA SULIKOWSKA z kl. 1 b,

ANTONINA WÓJCIK  z kl. 2 a,

ALEKSANDRA KLECHA  z kl. 3 b.

Gratulujemy zwycięzcom.

• TURYSTYKA

• 15.01.2020 22:48
        • W listopadzie 2019r. w ramach eliminacji miejskich XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego zespół w składzie: Dawid Burdzicki z kl. 7 a, Wiktor Jurgielewicz z kl. 6 a, Igor Szymczyk kl. 6 a zajął I miejsce w Turystycznej Imprezie na Orientację. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów J

• Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

• 07.01.2020 21:57
        • Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień (alkohol, nowe substancje psychoaktywne – dopalacze, narkotyki) pod hasłem:
          „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić” zorganizowanym w grudniu 2019r. przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Szczecinie.

I miejsce zajęła Hanna Kozdra z klasy 7a, II miejsceHanna Witek z klasy 7b oraz Wiktoria Presman z klasy 8b.

Laureatki otrzymały dyplomy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin. Serdecznie gratulujemy!

Koordynator p. Paulina Bonter-Burdzicka

• KONKURS NA WYKONANIE NAJPIĘKNIEJSZEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ

• 07.01.2020 21:35
        • W dniu 07.12.2019. w naszej szkole odbył się KONKURS NA WYKONANIE NAJPIĘKNIEJSZEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ. Po obliczeniu głosów, oddanych na poszczególne prace i dodaniu do nich głosów JURY wyłoniły się następujące wyniki:
          I miejsce – Wiktoria Opłatkowska,  kl. V a – Szopka nr 3
          II miejsce – Antonina Wójcik, kl. II a – Szopka nr 4
          III miejsce - Anastazja, Inesa, Maksim Lohina, kl. IV a, kl. Ia, gr. "0" – Szopka nr 12.

WYRÓŻNIENIA
          1. Aleksandra Szeszko, kl. II a – Szopka nr 12
          2. Maksymilian i Franciszek Kulpa, kl. II a – Szopka nr 1

3. Maciej Osadkowski, kl. I b – Szopka nr 9
          4. Jakub Sochacki, kl. I b – Szopka nr 13
          5. Marcel Socha, kl. I a – Szopka nr 8
          6. Barbara Strzelczyk, kl. VI c – Szopka nr 7

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ
          1. Bartosz Madejewski, kl. I b – Szopka nr 11
          2. Lena Król, kl. I a – Szopka nr 2
          3. Natalia Kubiak, kl. V a – Szopka nr 5
          4. Eryk Majsterek, kl. IV – Szopka nr 10
          5. Mazur Dominik, kl. I b. – Szopka nr 14

Gratuluję i dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzinom za udział w konkursie.

Organizator Dorota Skuratowska