• Międzyszkolne konkursy plastyczne

• 02.01.2020 23:26
        •

W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Szczecin - miasto niezwykłe” zorganizowanym przez SP nr 65, w kategorii klas 7-8 uczennica klasy 8b Wiktoria Presman zajęła III miejsce, a uczennica klasy 7a Hanna Kozdra otrzymała  wyróżnienie. Gala finałowa odbyła się 29 listopada 2019r.

W międzyszkolnym konkursie plastycznym „Burza na morzu” zorganizowanym przez SP nr 42 uczennice z klasy 6c Sara Nazzal zajęła I miejsce , a Maja Wawrowska zajęła II miejsce. Uroczystość wręczania dyplomów odbyła się 19 grudnia 2019r.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Szkolny konkurs plastyczny  pt. "Portret ks. J. Twardowskiego"
        • Szkolny konkurs plastyczny pt. "Portret ks. J. Twardowskiego"

• 02.01.2020 23:06
        • W październiku 2019r. w naszej szkole z okazji Dnia Patrona zorganizowano dla klas 7-8 szkolny konkurs plastyczny  pt. „Portret ks. J. Twardowskiego”.

Nagrodę specjalną otrzymała Hanna Kozdra z klasy 7a. I miejsce zajęła Wiktoria Presman z klasy 8b, II miejsce Hanna Witek z klasy 7b, III miejsce  zajęła Miriam Gruszecka z klasy 7a. Wyróżnienie przyznano Roksanie Wiśniewskiej i Marii Braumberger  z klasy 7a. Laureatom gratulujemy.

• Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

• 18.12.2019 14:40
        • Z dumą informujemy, że nasi uczniowie z klas VIc i VIb w składzie : Aleksandra Acewicz, Victoria Rice, Krzysztof Kudyba oraz Maciej Zaczko zajęli 2 miejsce na Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

Uczniowie pięknie wykonali pieśń "Głos wdzięczny z nieba wychodzi"  z akompaniamentem gitary (Patrycja Sęczawa), kahona (Artur Grochowski), fagotu (Maciej Zaczko) oraz metalofonu (Victoria Rice).

Finał i wręczenie nagród odbędzie się 20 stycznia w Operze na Zamku. GRATULUJEMY :-)

• FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

• 05.12.2019 22:03
        • Dnia 05.12.2019 w SP 55 odbyły się eliminacje (etap rejonowy) w ramach XXI Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 2 zespoły z naszej szkoły. W kategorii młodszej klas 1-3 zespół z klasy 1a w składzie: Zofia Brejt, Lena Król i Zuzanna Król oraz w kategorii klas 4-6 uczniowie klasy 6c w składzie: Victoria Rice, Maja Wawrowska, Krzysztof Kudyba i Maciej Zaczko. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

• OLIMPIADA WIEDZY O HIV / AIDS

• 16.12.2019 22:25
        • 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin zorganizowały Olimpiadę Wiedzy o HIV/AIDS, która odbyła się w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8B: Mateusz Kaczmarek i Brajan Haberek. Niezmiernie miło nam poinformować, że Brajan Haberek zajął IV miejsce w kategorii klas 7 – 8. Laureatowi serdecznie gratulujemy.