• FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

• 05.12.2019 22:03
        • Dnia 05.12.2019 w SP 55 odbyły się eliminacje (etap rejonowy) w ramach XXI Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

Do ścisłego finału zakwalifikowały się 2 zespoły z naszej szkoły. W kategorii młodszej klas 1-3 zespół z klasy 1a w składzie: Zofia Brejt, Lena Król i Zuzanna Król oraz w kategorii klas 4-6 uczniowie klasy 6c w składzie: Victoria Rice, Maja Wawrowska, Krzysztof Kudyba i Maciej Zaczko. Serdecznie gratulujemy sukcesu.

• OLIMPIADA WIEDZY O HIV / AIDS

• 16.12.2019 22:25
        • 1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin zorganizowały Olimpiadę Wiedzy o HIV/AIDS, która odbyła się w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8B: Mateusz Kaczmarek i Brajan Haberek. Niezmiernie miło nam poinformować, że Brajan Haberek zajął IV miejsce w kategorii klas 7 – 8. Laureatowi serdecznie gratulujemy.

• Konkurs plastyczny ph. Zwierzęta małe i duże w literaturze

• 19.11.2019 23:22
        • Miło nam poinformować, że w ramach konkursu międzybibliotecznego organizowanego przez Bibliotekę SP 20 i Miejską Bibliotekę Publiczną filia nr 19 wpłynęło 36 prac. Wszystkie prace możemy oglądać na wystawie w Bibliotece Miejskiej, ul. Włościańska. Zapraszamy!

Nagrodzone osoby to: Dominik Mazur z kl. I B; Julia Maliszewska, Gabrysia Szczypka i Wiktoria Garstka-Waszczeniuk z kl. II B; Karolina Gniot, Nadia Zając i Fabian Byczkowski z kl. III A; Aleksandra Acewicz , Natalia Klimaszewska i Wiktoria Iwańczuk z kl. VI B; Tymoteusz Gapiński z kl. V A; Ewelina Włodarska z kl. IV A. Gratulujemy!

Fundatorem nagród jest pani kierownik Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Szczecinie filia nr 19. Dziękujemy!
          organizator Beata Urbańska

• Konkurs czytelniczo-plastyczny

• 17.10.2019 21:42
        • W październiku odbył się w grupie przedszkolnej konkurs czytelniczo-plastyczny do wiersza pt: Człowiek ze złotym parasolem  Danuty Wawiłow zorganizowany przez panią Beatę Urbańską reprezentującą szkolną  bibliotekę.

Wśród wielu pięknych prac na szczególne wyróżnienie zasłużyły 4 prace wykonane przez  Hannę Brejt, Natalię Pierścionek-Morawską, Piotra Sikorę i Vanessę Pochacką. Zwycięzcom uroczyście wręczono dyplom i upominki. Gratulujemy.

• SPORT TO ZDROWIE

• 08.10.2019 19:35
        • Uczeń naszej szkoły  JAKUB  SOCHACKI  27 lipca 2019r. podczas konkursu dla rowerzystów zajął II miejsce w grupie wiekowej 6-7 lat Chłopcy. Organizatorem XIV Maratonu MTB było Stargardzkie Towarzystwo Cyklistów. Start i meta maratonu znajdowały się na terenie promenady w Morzyczynie.

Jakub brał również udział 21.09.2019r. w Biegu Pogoni za Yeti, którego organizatorem było Stowarzyszenie K2 Partners. Za ukończony bieg otrzymał piękny pamiątkowy medal.

Gratulujemy sukcesów J