ZABAWA "BĄDŹMY RAZEM"

Drodzy Rodzice ! Potrzeba socjalizacji wpisana jest w naszą naturę, dzieci potrzebują kontaktu z rówieśnikami. Normalnie dzieje się to w szkole, przedszkolu czy na placach zabaw. W obecnej sytuacji wielu naszych uczniów pozostaje bez żadnego kontaktu z rówieśnikami. Bardzo za sobą tęsknią. Mamy dla Państwa  i dzieci propozycję zabawy. Pozwólmy dzieciom choćby w taki sposób ze sobą się połączyć. Proponujemy zabawę – prosimy dla chętnych o wysłanie zdjęcia, jak dziecko spędza wolny czas podczas zabawy, w ogrodzie, na spacerze. Można też napisać karteczkę z życzeniami np. dla klasy i umieścić na fotografii. Mogą też Państwo przesłać nam zdjęcia wykonanych przez dziecko prac plastycznych. Wszystko umieścimy na stronie świetlicy. My też bardzo za Wami tęsknimy.  Czekamy na prace, na bieżąco będziemy je umieszczać. Pozdrawiamy serdecznie – wychowawcy świetlicy.

Zdjęcia prosimy wysyłać na email : ivetivet@interia.pl