Akcja ekologiczna

Drodzy Rodzice
Przesyłamy propozycję Pani Izabelli Grabowskiej koordynatorki programu Dzień bez Śmiecenia.
Dzień dobry! Z tej strony Dzień Bez śmiecenia Jak co roku o tej porze zwracamy się do Was... już po raz 14!
Przez ostatnie lata zdążyliśmy nauczyć się wiele o ekologii. Wspólnie z naszymi Parnerami organizowaliśmy ekologiczne wydarzenia, gry i zabawy. Byliśmy z Wami zarówno online i offline.
Okazuje się, że przez te wszystkie lata mało kto nie spotkał się z Dniem Bez Śmiecenia. Co roku do akcji angażuje się kilkaset tysięcy osób.
Ta edycja jest wyjątkowa... ten rok jest wyjątkowy. Zostając w domu możesz zrobić coś dla świata. Dzień Bez Śmiecenia się odbędzie! W tegorocznej edycji zapraszamy ludzi do wspólnej zabawy w Teleturnieju Dnia Bez Śmiecenia, ale spokojnie - nikogo nie będziemy oceniać.
Można dołączyć do nas na Facebooku gdzie już 04.05 rozpocznie się konkursowa zabawa. Codziennie będzie pojawiać się jedno pytanie, a Wielki Finał odbędzie się w Dzień Bez Śmiecenia - 11 maja.
Jak poradzą sobie wyjątkowi uczestnicy tegorocznego Teleturnieju Dnia Bez Śmiecenia?
Na pewno przyda się każde wsparcie dlatego zapraszamy do odpowiedzi w komentarzach i do wspólnej dyskusji. Pierwsze trzy osoby, które poprawnie odpowiedzą na pytania zostaną nagrodzone!
Jak włączyć się do akcji?
Polub Dzień Bez Śmiecenia na Facebooku https://www.facebook.com/dzienbezsmiecenia/ i Instagramie https://www.instagram.com/dzienbezsmiecenia365/. Pomóż uczestnikowi programu odpowiedzieć na pytanie w komentarzu.
Weź udział w konkursie!
Podziel się wiedzą z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi z pracy i szkoły!
Bądź z nami od 04.05, i zostań już na cały rok!
Zwycięzców tegorocznej edycji poznamy 11 maja.
Od Il maja wszystkie materiały będą również dostępne do pobrania na stronie www.dzienbezsmiecenia.pl w zakładce „Materiały edukacyjne” - możecie dowolnie wykorzystać je w trakcie działań w pracy, szkole, lub w domu.