Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

Zapraszam do udziału w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić” organizowanego przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną w Szczecinie.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Szczecin. Tematyka pracy ma na celu uwrażliwienie młodzieży na problem zażywania nowych substancji psychoaktywnych  - dopalaczy. Prace wykonane dowolną techniką i w dowolnym formacie powinny mieć jasne przesłanie dotyczące zagrożenia dla zdrowia i życia nawet jednokrotnego  zażycia nowych substancji psychoaktywnych - dopalaczy, zachęcać do uniknięcia zagrożeń poprzez świadomy wybór jednostki zachowań sprzyjających zdrowiu, zawierać informacje na temat możliwości sięgania po pomoc w sytuacjach kryzysowych.

Prace przynosimy do nauczycielki biologii, pani Pauliny Bonter – Burdzickiej do dnia 18.12.2019r. Trzy najlepsze prace wezmą udział w etapie powiatowym konkursu, którego wyniki zostaną ogłoszone 7.01.2020 r.

Koordynator etapu szkolnego konkursu Paulina Bonter - Burdzicka