• ŚWIATOWY DZIEŃ ZWIERZĄT W SP 20

• 04 października 2019 r. w naszej szkole uczniowie klas 0-VIII wraz z nauczycielami przygotowali dużą imprezę happeningową z okazji Światowego Dnia Zwierząt. W tym roku motywem przewodnim wydarzenia była ochrona gatunków zagrożonych. Uczniowie doskonale wiedzą, że ochrona klimatu to nie tylko czyste powietrze, ale również wszystkie istoty w nim żyjące. Nasze działania mają zwrócić uwagę na postępowanie ludzi wobec środowiska i zwierząt oraz uświadomić, że każda istota żywa ma swoje prawa.

Na szkolnych korytarzach pojawiły się zdjęcia zwierząt, wystawa książek o zwierzętach oraz prace plastyczne wyróżnione w konkursie pt. „Moje zwierzątko”.

Nasi uczniowie wraz z wychowawcami wspaniale przygotowali prezentacje o zwierzętach, którym grozi wyginięcie. Formy prezentacji były zróżnicowane. Dzieci młodsze miały kolorowe stroje, maski zwierząt oraz krótkie notatki o wybranym zwierzęciu. Starsi uczniowie prezentowali plakaty, odczytywali referaty i ciekawostki o gatunkach zagrożonych.

• Pracownicy emerytowani!

• Dyrektor SP 20 informuje, że w dniach 25 - 26.10.2019r. (piątek-sobota) organizowany jest wyjazd do Międzyzdrojów. Zainteresowanych prosimy o kontakt ze szkołą w terminie do 04.10.2019r.

Kontakt z sekretariatem - telefon 91 482 16 21 w godzinach 7.30-15.30