• KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY DOTYCZĄCY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI PROWADZĄCYMI ZAJĘCIA EDUKACYJNE w klasach IV - VIII

• Podstawa prawna: Rozporządzeniem MEN z dnia 15 marca 2020 roku z późniejszymi zamianami

Informuję, że od dnia 1 czerwca do dnia 5 czerwca 2020r.  roku odbywać się będą na terenie szkoły konsultacje dla uczniów z klas IV -VIII.   Konsultacje dla uczniów klasach VIII  odbywać się będą na dotychczasowych warunkach.

Zasady udziału uczniów w konsultacjach na terenie szkoły:

Udział w konsultacjach jest dobrowolny.

W konsultacjach na terenie szkoły mogą uczestniczyć tylko zdrowi uczniowie.

Na terenie szkoły obowiązuje przestrzeganie zasad   związanych z występowaniem COWID 19.

Konsultacje będą odbywać się w godzinach wyznaczonych przez nauczycieli.

Konsultacje odbywać się będą w wyznaczonych wcześniej salach.

Uczeń, dzień wcześniej zgłasza drogą elektroniczną nauczycielowi zagadnienie do wyjaśnienia podczas konsultacji.

W przypadku konsultacji, które odbędą się w poniedziałek, 01.06.2020r. zagadnienie do wyjaśnienia podczas konsultacji należy przesłać w piątek, 29.05.2020r.

W przypadku braku uczniów zainteresowanych konsultacjami na terenie szkoły, nauczycieli obowiązuje prowadzenie konsultacji w dotychczasowej formule.

• KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY

• DOTYCZĄCY KONSULTACJI Z NAUCZYCIELAMI UCZNIÓW KLAS VIII

Podstawa prawna: Rozporządzeniem MEN z dnia 15 marca 2020 roku.

Informuję, że od dnia 25 maja 2020 roku odbywać się będą na terenie szkoły konsultacje dla uczniów klas VIII.  Konsultacje będą prowadzić nauczyciele uczący w klasach VIII przedmiotów objętych egzaminem ósmoklasisty: języki polski, matematyka i język obcy (egzaminacyjny).

Konsultacje mają na celu przygotowanie uczniów do egzaminu ósmoklasisty, uzupełnienie i rozszerzenie zdobytej wiedzy, utrwalenie  umiejętności rozwiązywania zadań egzaminacyjnych oraz poinformowanie uczniów o organizacji i przebiegu egzaminu ósmoklasisty, w warunkach występowania zagrożenia COVIT19. Zajęcia obywać się będą w ciągu jednego dnia tygodnia (sala sportowa), w wymiarze  2 godzin lekcyjnych z każdego przedmiotu. W godzinach, kiedy odbywać się będą konsultacje, nie będą prowadzone zajęcia zdalne W związku z koniecznością przygotowania harmonogramu zajęć proszę o informację zwrotną, czy Państwa córka / syn będzie brała / brał udział w konsultacjach, z uwzględnieniem wytycznych GIS,MZ,MEN.

W celu sprawnej organizacji zajęć proszę o deklarację udziału w zajęciach lub rezygnację
            z udziału. Termin i miejsce odesłania Deklaracji rodziców  (w formie scanu lub faxu) do 22 maja 2020 roku, godz. 9.00; adres e-mailowy Szkoły: sp20@miast.szczecin.pl

Brak deklaracji uniemożliwi udział dziecka w konsultacjach.

Zbigniew Mytkowski

• Wypłata stypendium w maju 2020 r.

• tylko i wyłącznie

w dniu 15.05.2020 r., (piątek)

w godz. 12.00 – 15.30

w portierni szkoły

Przy odbiorze stypendium obowiązuje:

1. założona maseczka,
            2. dezynfekcja rąk na miejscu (przy portierni).
          • Komunikat ZFŚS dla emerytów i rencistów

• Szanowni Państwo,

emeryci i renciści – byli pracownicy szkoły, dla których szkoła  była ostatnim miejscem zatrudnienia przed przejściem na emeryturę, rentę lub nauczycielskie świadczenie kompensacyjne oraz emeryci, renciści i nauczyciele pobierający nauczycielskie świadczenie kompensacyjne ze zlikwidowanych placówek, wskazani przez organ prowadzący.

Uprzejmie informuję, że w okresie 01.06.2020r. – 15.06.2020r. można składać wnioski o świadczenie socjalne z ZFŚS wraz z wnioskiem, proszę dostarczyć aktualną decyzją ZUS o wysokości otrzymywanej emerytury, renty z uwzględnieniem ostatniej waloryzacji.

Z uwagi na stan epidemiczny wnioski wraz z decyzją ZUS można przesyłać:

1. Pocztą tradycyjną na adres szkoły :
              Szkoła Podstawowa nr 20 im. Ks. Jana Twardowskiego
              70-025 Szczecin, ul. Dobrzyńska 2
            2. Pocztą elektroniczną
              Zeskanowany wniosek wraz z decyzją ZUS
              Adres email:
              sp20@miasto.szczecin.pl
            3. Dostarczyć osobiście i złożyć w zaklejonej kopercie w dyżurce szkoły.

Z poważaniem,