• BULLERBYN

• Makiety uczniów klasy 3b

Uczniowie klasy 3b omawiali lekturę Astrid Lindgren pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Trzecioklasiści przeczytali książkę bardzo chętnie i ze szczegółami zapamiętali jej treść. W ramach podsumowania tej ciekawej  lektury dzieci wykonały makiety, na których przedstawiły jak wyobrażają sobie Bullerbyn.

• !!!  PILNE  !!! SP 20 w Szczecinie Organizuje ZBIÓRKĘ NA CEL:

• leczenie i operacja guza mózgu w USA, pobyt i przelot.

Wiktor Lewicki, 12 lat (uczeń SP55 w Szczecinie)

1 972 508,46 zł (20,78%) – stan na 04.05. godz. 16:20

Brakuje tak wiele a czas ucieka !!!

12 dni i prawie 8mln do zebrania !!!

NIE MOŻEMY SIĘ ZATRZYMAĆ! To zbiórka, której nie można przedłużyć, bo nie można przełożyć leczenia! Jeśli nie zdążymy, scenariusz jest tylko jeden - ten najgorszy...

Trwa dramatyczna walka o życie! Na ten moment, by zdążyć, musimy zbierać ok. 436 000 złotych dziennie!
            Wciąż wierzymy w cud i walczymy o niego ze wszystkich sił. Bądź z Wiktorem w tym najtrudniejszym czasie!

Liczy się każda złotówka!!! – można wpłacać do wychowawców, na portalu siepomaga.pl lub na Facebooku Licytacje - Walka o życie: Wiktor Lewicki vs. Guz Mózgu (tutaj można wystawić na licytację różne przedmioty – SPRAWDŹ !!!).