• WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO POD HASŁEM „WŁĄCZAM MYŚLENIE – RZUCAM PALENIE”

• Nasi uczniowie wzięli udział w konkursie plastycznym dotyczącym szkodliwości palenia tytoniu, zorganizowanym w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu przez Powiatową Stację Sanitarno – Epidemiologiczną.

Z radością informujemy, że wyróżnienia otrzymały:

Roksana Wiśniewska kl. 8a

Hanna Witek kl. 8b

Malwina Miśków kl. 7b

Natalia Kubiak kl. 6a

Antonina Strzelczyk kl. 5a

Gratulujemy!

Opiekun konkursu: Paulina Bonter – Burdzicka

• NAGRODA PREZYDENTA MIASTA SZCZECIN

• Z wielką radością informujemy, że uczeń z klasy 8a, Dawid Burdzicki otrzymał Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecin za wybitne osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2020/2021. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• ZAPISY DO ŚWIETLICY SZKOLNEJ 2021/2022

• Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że zapisy do świetlicy szkolnej na rok szkolny 2021/2022 będą odbywały się według zasad:

Karta zgłoszeniowa do świetlicy szkolnej, na nowy rok szkolny 2021/2022 Szkoły Podstawowej nr 20 w Szczecinie będzie do pobrania w portierni szkoły. Można też ją pobrać ze strony szkoły.

Wypełnioną kartę należy dostarczyć do dnia 23.08.2021 do urny przy wejściu głównym w zaklejonej kopercie z dopiskiem „świetlica”.

Godziny pracy świetlicy szkolnej  pozostają bez zmian (06:30 – 17:00).

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• w dniu 25 czerwca 2021r. (piątek)

godzina 800              klasy I - III      uczniowie wchodzą wejściem B

klasa Ia   sala 21

klasa Ib   sala 22

klasa IIa  sala 24

klasa IIb  sala 25

klasa IIIa sala 23

klasa IIIb sala 26

godzina 900             klasy VIII      sala gimnastyczna      uczniowie wchodzą wejściem A

godzina 1100           klasy IV - VII    uczniowie wchodzą wejściem C

klasa IVa sala 25

klasa IVb sala 26

klasa Va  sala 8

klasa VIa sala 7

klasa VIb sala 6

klasa VIIa sala 3

klasa VIIb sala 5

klasa VIIc sala 2

godzina1200         oddział przedszkolny    sala gimnastyczna

Zakończenie roku szkolnego odbywa się w reżimie sanitarnym.

• PixBlocks Wyzwanie programowanie - konkurs dla superbohaterów

•

Od marca do końca maja 17 śmiałków z naszej szkoły z klas 1-6 starało się zostać superbohaterami z supermocami, które pomogą przywrócić bezpieczeństwo w sieci.

Konkurs był bardzo trudny, odbywał się przez sześć sobót, czyli wymagał sporo poświęcenia. Za udział dużej grupy uczniów w konkursie nasza szkoła otrzymała Certyfikt Superszkoły PixBlocks a Jolanta Cepińska Super Belfra PixBlocks. Do superfinału ogólnopolskiego zakwalifikowali się: Majej Wierzelewski z 6b, Ewelina Włodarska z 5a i Oliwier Wierzelewski z 2a. Gratulujemy!

• ŚWIĘTO NAUKI

• 18 czerwca po raz pierwszy w  naszej Szkole odbędzie się FESTIWAL NAUKOWY. Uczniowie klas 7 i 8 zaprezentują swoje projekty z różnych dziedzin. Przedstawią ponad 20 prezentacji, doświadczeń i filmów. Udowodnią, że nauka to fascynujący element naszego życia i doskonały pomysł na przyszłość! Będzie się działo:)

• Angielskie kartki

• W ostatnim czasie nasi najmłodsi uczniowie z klas 0-3 wykonywali na zajęciach kreatywnych i języku angielskim kolorowe, okolicznościowe kartki z życzeniami dla swoich najbliższych oraz powitalną gazetkę dla swoich starszych kolegów. Oto niektóre z ich prac.

• CO ŚWIĘTUJEMY 4 CZERWCA?

• 4 czerwca 1989 to jedna z najważniejszych dat w najnowszej historii Polski. To ŚWIĘTO WOLNOŚCI – rocznica pierwszych częściowo wolnych wyborów parlamentarnych w 1989 roku, które doprowadziły do stworzenia nowej sytuacji politycznej w Polsce i oznaczały koniec komunizmu w naszym kraju. Na pamiątkę wyborów czerwcowych, w 2013 Sejm RP ustanowił 4 czerwca dniem Dniem Wolności i Praw Obywatelskich.