INFORMACJE MAŁY PODAREK - DUŻO RADOŚCI FORUM WOLONTARIATU WSPÓŁPRACA Z SENIORAMI GALERIA ZDJĘĆ ODKRĘCAMY, ZBIERAMY, POMAGAMY ADOPCJA DZIECKA Z KENII GORĄCZKA ZŁOTA - PCK ZBIÓRKA RZECZY DLA "TĘCZY SERC" Regulamin SKW

GORĄCZKA ZŁOTA - PCK

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom oraz uczniom za udział w akcji ph. „Gorączka złota” w roku szkolnym 2018/2019. Nasza szkoła zebrała kwotę 446 zł 35 gr.

Informujemy, że zebrane środki finansowe zostały przekazane na wypoczynek letni podopiecznych świetlic środowiskowych Polskiego Czerwonego Krzyża.

Bardzo gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji w roku szkolnym 2019/2020.

Koordynator akcji Anna Wilk

Nasza szkoła przystąpiła do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez PCK pod hasłem „GORĄCZKA ZŁOTA” polegającej na zbiórce monet o nominałach 1, 2 i 5 groszy.

CELEM AKCJI jest pozyskanie funduszu na pomoc doraźną dla osób najbardziej potrzebujących oraz dofinansowanie wakacyjnego wypoczynku dzieci pochodzących z rodzin najuboższych naszego regionu.

Akcja charytatywna trwa

od 1 marca do 31 maja.

koordynator akcji

Anna Wilk, s. 24

Dziękujemy uczniom za przyniesione monety -

kl. 1 b- Wiktoria Soroko,

kl. 2 a - Natalia Arabczyk-Mosiewicz, Wioleta Matoga, Filip Dyjas, Karolina Tymczyszyn, Gabriela Talarek,

kl. 3 a - Dawid Burdzicki,

kl. 3 b - Maciej Wierzelewski, Alicja Kniaź, Ewa Winowska, Oliwia Wójcik,

kl. 4 a - Julia Mikut,

kl. 4 b - Oliwia Król, Weronika Zakrzewska,

kl. 4 c - Alicja Rożuk,

gr. 0 - Kamil Wesołowski, Ewelina Sawicka, Zuzanna Ptasznik, Adrian Korec.