• 25 listopada Dzień Pluszowego Misia

• 24.11.2020 09:28
        • Od 2002 roku 25 listopada OBCHODZIMY ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji biblioteka szkolna ogłasza konkurs plastyczny dla dzieci z grupy przedszkolnej  Mój przyjaciel miś. Zadaniem uczestników konkursu jest samodzielne wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej postać ulubionego misia-bohatera literatury dziecięcej. Na prace czekamy do 8 grudnia 2020 r.
        • Wyniki konkursu Laurka z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 24.11.2020 09:28
        • Z ogromną przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty biblioteczny konkurs na laurkę z okazji Dnia Nauczyciela w roku szkolnym 2020/2021. Wszystkie prace były bardzo piękne i ciekawe!

• Konkurs Plastyczny Laurka z okazji Dnia Edukacji Narodowej

• 24.11.2020 09:18
        • Konkurs Plastyczny Laurka z okazji Dnia Edukacji Narodowej   Biblioteka szkolna zaprasza uczniów klas 4-6                                    do udziału  w konkursie z okazji Dnia Nauczyciela.

Cele konkursu:

1. Aspekty wychowawcze – szacunek dla nauczycieli i pracowników szkoły za ich pracę.
          2. Inspirowanie uczniów do twórczej pracy.
          3. Rozwijanie oraz kształtowanie zainteresowań plastycznych i informatycznych.
          4. Popularyzacja posługiwania się technologią informacyjną wśród uczniów.

Regulamin konkursu:

1. Wykonujemy projekt kartki – laurki tematycznie związanej z DEN.

2. Prace wykonujemy samodzielnie, kredkami, farbami w programie Ms Word, z wykorzystaniem narzędzi edytora, Paint itp..

3. Możliwe jest wykorzystanie elementów graficznych z Internetu, gazet, czasopism itp.

4. Laurka powinna zawierać wypisane życzenia.

5. Prace należy oddać do 14.10.2020r.

Prace oceniane będą pod względem oryginalności, samodzielności, estetyki wykonania oraz różnorodności wykorzystanych elementów materiałów.

1. Pomysł – 5 pkt.
          2. Oryginalność – 5 pkt.
          3. Wkład pracy – 5 pkt.
          4. Estetyka – 5 pkt.

Dla laureatów konkursu przewidziane są nagrody.