• 8–15 maja – Tydzień Bibliotek Szkolnych

   07.06.2022 13:33
   Tydzień Bibliotek – organizowany przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich – to ogólnopolska akcja promocji czytelnictwa i bibliotek. Celem jest podkreślanie roli czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza. W naszej szkole z tej okazji zorganizowano konkurs czytelniczy i wystawę nowości w naszej bibliotece. Zapraszamy do oglądania.    

        
  • 23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich

   07.06.2022 13:29
   23 kwietnia Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich 
   Z okazji święta zorganizowano wystawę książek o Szczecinie w naszej bibliotece oraz wystawę informacyjną o święcie. Na lekcjach bibliotecznych omówiono znaczenie prawa autorskiego dla wykonawców i twórców.

  • Wielkanoc w poezji

   07.06.2022 13:16
   Z okazji świąt wielkanocnych biblioteka zorganizowała wystawę wierszy okolicznościowych i wystawę informacyjną o zwyczajach i tradycji wielkanocnej. 

  • Szkolny konkurs czytelniczy O psie, który jeździł koleją

   07.06.2022 13:37
   W bibliotece z okazji Tygodnia Bibliotek odbył się konkurs czytelniczy dla klas 3 ze znajomości lektury O psie, który jeżdził koleją. Po zmaganiach okazało się,że zarówno klasa 3 A, jak i 3 B jest bardzo dobrze przygotowana do zmagan konkursowych . Po ogłoszeniu wyników okazało się, że klasy zajeły ex aequo I miejsce. Zwyciężcom wręczono dyplomy i książki jako nagrodę. Gratulujemy