• Pływające ogrody czyli Szczecin 2050

• 01.04.2020 15:09
        • Z przyjemnością informujemy, że Wiktoria Presman uczennica klasy 8 b w marcu zajęła I miejsce w Miejskim  Konkursie Twórczości Plastycznej i Literackiej  „Pływające ogrody czyli Szczecin 2050”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Sportowych  w Szczecinie.

Laureatce serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opiekun Renata Gryciuk

• Szachy Błyskawiczne

• 03.03.2020 20:49
        • Dnia 23.02.2020r odbyły się Otwarte Mistrzostwa Szczecina 2020. Nasza uczennica z kl. 8 b Lucyna Plich uzyskała tytuł Mistrzyni Szczecina w Szachach Błyskawicznych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym

• 01.03.2020 20:23
        • Z przyjemnością informujemy, że nasze uczennice Wiktoria Presman z klasy 8 b i Hanna Kozdra z klasy 7 a w styczniu zdobyły wyróżnienie w VI Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Niebo w kolorze - spotkanie z zorzą polarną”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku.

Wyróżnionym uczennicom gratulujemy.

• Walentynkowy Quiz

• 24.02.2020 18:22
        • Miło nam poinformować, że w konkursie bibliotecznym pt.: Walentynkowy Quiz - najsłynniejsze literackie pary I miejsce zajęła Liliana Pawlak z klasy 5 b.

Gratulujemy !

• Stypendiada Wczesnoszkolna kl. 1-3

• 16.02.2020 21:08
        • W grudniu 2019r. w naszej szkole odbywała się olimpiada ogólnopolska dla uczniów klas I-III. Uczniowie wzięli udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym, plastycznym. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach.

W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymały:

JESSICA SULIKOWSKA z kl. 1 b,

ANTONINA WÓJCIK  z kl. 2 a,

ALEKSANDRA KLECHA  z kl. 3 b.

Gratulujemy zwycięzcom.