• Konkurs plastyczny Moje miasto Szczecin

• 11.06.2018 20:59
        • W maju odbył się konkurs plastyczny ph. „Moje miasto Szczecin”. Wyróżnieni zostali:

Maja Szczęsna gr. 0

Hanna Bagrowicz kl. 1 a

Tymoteusz Gapiński kl. 3 a

Alicja Rożuk kl. 4 c

Dziękujemy za udział w konkursie.

• Konkurs biologiczny dla kl. 7

• 04.06.2018 23:14
        • Dnia 30 maja 2018r. w naszej szkole odbył się konkurs biologiczny dla klas siódmych „Budowa człowieka i jego zdrowie”. Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Karolina Goździewska kl. 7 a, 24 pkt.

II miejsce: Jagoda Wójtowicz kl.7 a, 16 pkt.

III miejsce: Liliana Jaworska kl.7 b, 13 pkt.

Laureaci otrzymują dyplomy i nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

• Konkurs z języka niemieckiego dla kl. 7

• 24.05.2018 23:26
        • W dniu 10.05.18 w naszej szkole odbył się konkurs z języka niemieckiego. Uczestniczyło w nim 16 uczniów klas siódmych.
          Wyróżnieni zostali: I miejsce Wiktoria Wnuk kl. 7a, II miejsce Szymon Zając kl. 7a, III miejsce Karolina Goździewska kl. 7a.
          Za udział wszystkim dziękujemy!
          Organizator konkursu Paulina Warłycho
        • Konkurs detektywistyczny

• 23.05.2018 21:44
        • Kochani byliście wspaniali!!! Wytropiliście dużo tytułów książek detektywistycznych. Już teraz wiemy do kogo zwracać się z pomocą gdy np. coś komuś się zagubi.
          Najlepsi detektywi w naszej szkole to zespół z 4 a w składzie Miłosz Bielecki, Julia Mikut, Igor Szymczyk, Adrian Kustra i Victoria Rice.
          Drugie miejsce przysługuje Bartoszowi Balikowi, Wiktorowi Romanowskiemu z klasy 5a i Vanessie Gejzie z 4 d.
          Na III miejscu mamy detektywa w spódnicy Wiktorię Wojciechowską z 6 a.
          Czwarte miejsce należy do ekipy z 4 d Mileny Romanowskiej, Natalii Pękalskiej, Oli Acewicz i Oliwii Król oraz do Eweliny Wojciechowskiej z 3 a. Wszyscy pozostali uczestnicy zabawy otrzymują podziękowanie za zabawę i drobne upominki. Gratulujemy !!!!

• UFOMATYK

• 17.05.2018 23:16
        • Gratulujemy Ewelinie Włodarskiej z kl. 2 za cierpliwe i wytrwałe zmagania z łamigłówkami matematycznymi, odważne podążanie szlakami matematycznych, tajemnych liczb, zdobycie tytułu MISTRZ MATEMATYKI  oraz zajęcie II miejsca w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym „Ufomatyk 2018”, który odbył się 12 maja 2018r. w Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I stopnia w Szczecinie.