Pix Programming Challenge 2020

23.12.2020 17:30

Ośmioro naszych uczniów dotarło do półfinału polskiej edycji Międzynarodowego Konkursu Pix Programming Challenge 2020. Konkurs dotyczył programowania komputerowego w aplikacji PixBlocks. Gratulujemy!
      AntoniSiwiec.pdf
      EwelinaWlodarska.pdf
      KamilNazzal.pdf
      KubaWiloch.pdf
      MaciejWierzelewski.pdf
      MaksymilianKroehnke.pdf
      MarcelKosciuczyk.pdf
      OliwierWierzelewski.pdf
      Szkolny organizator konkursu - Jolanta Cepińska

Wyniki XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Świetlik

19.12.2020 21:47

Oficjalne wyniki XIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Przyrodniczego Świetlik

Mamy 7 szkolnych laureatów – lista osób z najlepszymi wynikami:

Nagroda główna:

Siwiec Zofia kl. 2 b

Nagroda:

Czekalska Jagoda kl. 2 b

Wierzelewski Maciej kl. 6 b

Wyróżnienie:

Piotrowski Paweł kl. 3 a

Siwiec Antoni kl. 6 b

Acewicz Michał kl. 3 b

Burdzicki Dawid kl. 8 a

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu. Dyplomy i nagrody książkowe zostaną przesłane do szkoły w grudniu, natomiast uczniom przekazane wówczas gdy wrócimy do nauki stacjonarnej.

Koordynatorzy konkursu:

Klasy I-III -  Małgorzata Grzeszczak

Klasy IV-VIII – Żanetta Petryniak

Wygraliśmy konkurs!

08.12.2020 01:49
      27 listopada 2020 roku rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Kosmiczne podróże”, w którym uczestniczyło wiele szkół z całej Polski. Organizatorem konkursu była sieć Centrów i Parków Handlowych Auchan.
      Celem tego przedsięwzięcia było poszerzanie wiedzy uczniów  na temat kosmosu oraz rozwijanie wyobraźni i inwencji twórczej dzieci.

W konkursie wzięło udział 28 uczniów z klas I-VIII naszej szkoły. Swoje prace wykonali indywidualnie i grupowo.  Dzięki ich pomysłowości i estetyce prac szkoła zajęła I miejsce.

W nagrodę otrzymamy miniplanetarium do obserwacji kosmosu i zachodzących tam zjawisk.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy za zaangażowanie!

Dyniowe cudaki

19.03.2021 07:45

Z ogromną przyjemnością informujemy, że został rozstrzygnięty jesienny konkurs „Dyniowe cudaki”. Wybór był naprawdę trudny. Wszystkie prace były bardzo piękne i ciekawe!

A o to wyniki:

I  miejsce    Marcel Socha - kl. 2a

II miejsce   Hanna Zrąbkowska -  gr. 0

III miejsce  Helena Jurszo -  kl. 1a

Wyróżnienie otrzymali: Nikola Matczak – gr. 0; Filip Prokopowicz – kl. 1a, Hubert Lipiec – kl. 1a, Milena Stwora kl. 1a, Vanessa Pochocka – kl. 1a; Maksim Lohin – kl. 1b, Hanna Durasiewicz – kl. 1b; Borys Budny - kl. 1 b; Kajetan Bugiel – kl. 2a, Król Zuzanna – kl. 2a; Oliwia Lis – kl. 2b, Dominik Mazur – kl. 2b, Maciej Osadkowski – kl. 2b, Bartosz Madejewski – kl. 2b; Ewelina Sawicka – kl. 3a, Julia Maliszewska – kl. 3a, Blanka Halczyn – kl. 3a; Michał Acewicz – kl. 3b, Grzegorz Capenko – kl. 3b.

Wszystkim laureatom i  uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!

Zwycięzcy zostaną nagrodzeni dyplomem i upominkiem ufundowanym przez Radę Rodziców.

Organizatorzy: Mirella Baranowska, Paulina Bonter-Burdzicka.

Konkurs plastyczny „Rola pielęgniarek w opiece nad chorym w czasie epidemii COVID – 19”

21.10.2020 19:56

W październiku nasi uczniowie wzięli udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym „Rola pielęgniarek w opiece nad chorym w czasie epidemii COVID – 19”. Miło nam poinformować, że Hanna Dewecka z kl. VI a zajęła III miejsce, a Liliana Pawlak z kl. VI b otrzymała wyróżnienie.

Serdecznie gratulujemy!