Szkolny konkurs o zdrowiu dla kl. 1 - 3

15.05.2018 22:56

26 kwietnia 2018r. w naszej szkole odbył się szkolny konkurs o zdrowiu dla klas 1 – 3. W konkursie wzięło udział 49 uczniów. Gratulujemy zwycięzcom!

W kategorii klas pierwszych:

I miejsce zajął Patryk Steinke z kl. 1 b i Bartosz Sobota (kl. 1 a) , którzy uzyskali 18 pkt.

II miejsce - Julia Łozowska (kl. 1 a); Lena Jankowska (kl. 1 b) - 17 pkt.

III miejsce - Julia Gryz (kl. 1 b) - 14 pkt.

W kategorii klas drugich:

I miejsce - Pola Rodziewicz; Wioleta Matoga - 20 pkt.

II miejsce - Ewelina Włodarska; Martyna Rudnicka; Krystian Fąk - 18 pkt.

III miejsce - Karolina Tymczyszyn - 16 pkt.

W kategorii klas trzecich:

I miejsce - Filip Pajdzik (kl. 3 b) - 19 pkt.

II miejsce - Maciej Wierzelewski (kl. 3 b);  Michał Osadkowski (kl. 3 b); Jan Krzywoń (kl. 3 b); Jakub Sądaj (kl. 3 a);  Filip Fabian (kl. 3 b); Kaja Maciążek (kl. 3 b) -18 pkt.

III miejsce - Mateusz Burdzicki (kl. 3 a); Paweł Wiśniowski (kl. 3 b) - 17 pkt.

Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

15.05.2018 19:14

W czwartek 26 kwietnia drużyna naszej szkoły w składzie: Marysia Wiśniowska, Julia Ostrowska, Mateusz Stawowy z klasy 6 b oraz Eryk Liszewski z klasy 7 a wzięli udział w eliminacjach miejski Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.

Eliminacje odbyły się w Szkole Podstawowej nr 37. Uczestnicy rozwiązywali testy, udzielali pierwszej pomocy, pokonywali rowerowe tory przeszkód i jeździli po miasteczku ruchu drogowego. Nasza drużyna ponownie odniosła sukces, tym razem zajęła I miejsce zespołowo, natomiast w klasyfikacji indywidualnej Mateusz Stawowy zajął II miejsce, a Marysia Wiśniowska III miejsce.

Całej drużynie gratulujemy sukcesu.

Angielskie Przysłowia i Powiedzonka

07.05.2018 23:24

26 kwietnia 2018 r.  w naszej szkole odbył się konkurs : „Angielskie Przysłowia i Powiedzonka”. W konkursie brali udział uczniowie klas 5, 6 i 7.  Zagadnienia konkursowe prezentowane były na tablicy interaktywnej w aplikacji Kahoot, a uczestnicy  odpowiadali na pytania za pomocą  smartfonów. Najlepszymi  okazali się: Kamila Hes i Aleksander Morta z klasy 5b - I miejsce, Weronika Kulpa i Wiktoria Greczuk z klasy 7 a - II miejsce oraz Joanna Woźnicka i Wiktoria Flis z klasy 7 a - III miejsce. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i bardzo cieszymy się, że tak licznie wzięli udział w interaktywnym konkursie językowym zorganizowanym przez Panią Dorotę Czeremchę-Olszewską, Panią Ilonę Wójcikowską oraz Panią Violettę Pałkę.

KONKURS CZYTELNICZY - 27.03.2018 r.

05.04.2018 19:56
      W międzyszkolnym konkursie czytelniczym Kto czyta książki, żyje podwójnie zorganizowanym przez SP 68  III miejsce zajęła uczennica klasy 3 a Thomai Chrystou  i wyróżnienie Victoria Czerniej 3 a. Laureatom i wyróżnionym gratulujemy.

FESTIWAL MATEMATYCZNY

25.03.2018 22:28
      24 marca 2018r. reprezentanci klas pierwszych: Julia Gryz, Lena Jankowska, Bartosz Makuch i Aleksander Jóźwiak wzięli udział w XIV Festiwalu Matematycznym Klas Początkowych organizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 13 im. Orląt Lwowskich w Wielgowie. Nasza drużyna dopingowana przez rodziców i panie wychowawczynie walczyła bardzo dzielnie i zajęła V miejsce. Tytuł Mistrza Gier Matematycznych wywalczył Aleksander Jóźwiak z kl.I a.
      Gratulujemy naszym dzielnym pierwszakom!