List do Świętego Mikołaja w języku angielskim

10.01.2018 14:33
      Gratulujemy Kamili Hes z kl. 6 b zajęcia I miejsca w kategorii kl. 6 oraz Szymonowi Tomkowiczowi z kl. 4 c zdobycia wyróżnienia w kategorii kl. 4 w VI Międzyszkolnym Konkursie na list do Świętego Mikołaja w języku angielskim organizowanym przez Szkołę Podstawową nr  11 w Szczecinie.

VI TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ

09.01.2018 20:41
      12 grudnia 2017r. nasi uczniowie brali udział w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 5 w VI Turnieju piłki siatkowej drużyn mieszanych szkół podstawowych i zajęli III miejsce. Gratulujemy!

Wyniki międzyszkolnego konkursu zorganizowanego w październiku przez SP 48.

09.01.2018 20:56
      Co roku uczniowie naszej szkoły licznie reprezentują nas w konkursie plastycznym "Laurka dla Pani". W tym roku prace dwóch uczennic z kl. 3 b zachwyciły jury, które przyznało im nagrody rzeczowe i dyplomy.
      I miejsce Justyna Parafieńczyk oraz wyróżnienie Thomai Chrystou. Gratulujemy!

VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-6 w SP 11

28.12.2017 23:53

WYNIKI KONKURSU LIST DO ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA- VI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA KLAS 4-6 w SP 11

14 uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie. Do SP 11 spłynęło 90 listów!

Na poziomie klas 4- wyróżnienie zdobył Szymon Tomkowicz z klasy 4c.

Na poziomie klas 6- I miejsce zdobyła Kamila Hes z klasy 6b.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!