• Pożegnania i podziękowania.

• 25.06.2020 18:12
        • Opiekun Samorządu Uczniowskiego składa serdeczne podziękowania działaczom samorządu - absolwentom klas VIII i VII naszej szkoły za miłą i owocną współpracę, za zaangażowanie w życie szkoły i za to, że zawsze mogliśmy na Was polegać.

Wasza praca i wsparcie było dla nas bezcenne. To dzięki Waszej, czasami trudnej pracy, w szkole mogliśmy przeżyć mnóstwo ciekawych i wesołych chwil. Wasza pomysłowość i optymizm pozwalał przezwyciężyć wszelkie trudności. Szczególne podziękowania kierujemy do Kamili Hes 8b Marii Wiśniowskiej 8b i Tymoteusza Trzcińskiego 7A oraz naszych niezawodnych dźwiękowców – Wiktora Romanowskiego 7a i Wojciecha Jastrzębskiego 7a, którzy poprzez swoje działania w szkole i dla szkoły zasłużyli na największe uznanie.

Było mi niezmiernie miło współpracować z Wami. Serdecznie dziękuję za życzliwość, uśmiech i czas dany innym.

Powodzenia.

Opiekun SU

Patrycja Sęczawa

• BAL KARNAWAŁOWY 2019/2020 klas IV-VIII.

• 30.01.2020 21:37
        • W dniu 29.01.2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 4-8.
          Cieszymy się, że tak tłumnie przybyliście i świetnie się bawiliście.To był wyjątkowy czas!!!!!
          Informujemy, iż wg statystyk:

W zabawie uczestniczyło 106 uczniów klas 4-8.
          Królową balu została
          Aleksandra Patkowska z kl. 8a
          Królem balu Miłosz Bielecki z kl. 6b
          Klasa VI c wygrała w konkursie na najwyższą frekwecję. Na 24 osoby obecnych było 19 uczniów, co stanowi 79% klasy (wygrana: wycieczka do kina)
          Klasa IV a wygrała konkurs na najliczniej przebraną klasę. Przebranych było 12 osób, co stanowi 60 % klasy (wygrana darmowa pizza)

Ps. Wypatrujcie zdjęć w galerii. Już niebawem się pojawią.

Dziękujemy za wspólną zabawę wszystkim uczniom, wychowawcom i Dyrekcji
          SU i opiekun SU - Patrycja Sęczawa.

• Dziękujemy!!!! Akcja "Od dzieciaka dla zwierzaka" zakończona.

• 11.12.2019 09:03
        • Serdecznie dziękujemy Uczniom i Rodzicom naszej szkoły za włączenie się w przeprowadzenie zbiórki darów dla potrzebujących zwierząt. Dziękujemy za hojność, dobre serce i chęć pomocy
          w szczególnie trudnym, zimowym okresie. Część zbiórki trafiła do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Polsce Odział Szczecinie. Kolejna trafi do szczecińskiego schroniska.
          Warto pomagać!!!
          SU
        • Dzień spódnicy, krawata i muszki.

• 27.10.2019 15:41
        • Samorząd Uczniowski ogłasza, że 30. 10. 2019 (środa) w naszej szkole będziemy obchodzić „Światowy Dzień spódnicy, krawata i muchy”.
          Ma on na celu zachęcenie dziewczyn i kobiet do zrzucenia spodni i założenia spódnicy, a chłopców do noszenia muszek lub krawatów w ramach unowocześnienia swojego codziennego "looku" ;)

Osoby, które chcą razem z nami uczcić ten dzień zakładają:
          - dziewczyny i panie kolorowe, długie albo krótkie spódnice
          - chłopcy i panowie kolorowe, duże albo małe krawaty lub muchy.
          UWAGA!
          Spódnica, krawat czy muszka noszona przez cały dzień na lekcjach i przerwach tego dnia zwalnia z odpowiedzi ustnych i niezapowiedzianych kartkówek.

• Akcja "Od dzieciaka dla zwierzaka"

• 24.10.2019 21:12
        • Zapraszamy wszystkich uczniów i rodziców do włączenia się w szkolną akcję organizowaną przez samorząd uczniowski pt. "Od dzieciaka dla zwierzaka", polegającą na zbiórce karm, kocyków, zabawek dla porzuconych i niechcianych psów oraz kotów - podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. Od dnia 28. 10. 2019 r w holu szkoły przy wejściu ustawiony będzie karton, do którego można będzie składać ofiarowane zwierzakom rzeczy. Akcja potrwa do 15.11.2019. Zapraszamy do pomocy.