• Wyniki konkursu „Wokół symboli narodowych”

• 18.01.2022 20:49
        • 10 listopada 2021r.  odbyła się VII Edycja konkursu „Wokół symboli narodowych” organizowanego przez IPN w Szczecinie. W tym roku wzięło udział 1613 uczniów ze 100 szkół z województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Konkurs ma charakter cykliczny, a jego celem jest upowszechnienie i popularyzacja wśród najmłodszych uczniów klas młodszych znajomości historii Polski ze szczególnym uwzględnieniem polskich symboli narodowych.

Wyniki konkursu

NAZZAL KAMIL 2 a I miejsce 42p.

CZEKALSKA JAGODA 3 b II miejsce 40p.

SOCHA MARCEL 3 a II miejsce 40p.

KRÓL ZUZANNA 3 a II miejsce39p.

KWIECIEŃ WERONIKA 3 a III miejsce 38p.

ZBYTNIEWSKA WIKTORIA 2 a III miejsce 38p.

BREJT ZOFIA 3 a III miejsce 37p.

OSADKOWSKI MACIEJ 3 b III miejsce 35p.

SIKORA PIOTR 2 b IV miejsce 34p.

LIS OLIWIA 3 b IV miejsce 34p.

SIWIEC ZOFIA 3 b IV miejsce 34p.

KIERUCZENKO AMELIA 2 a IV miejsce 33p.

GADOMSKI ADAM 2 b IV miejsce 31p.

STWORA MILENA 2 a IV miejsce 30p.

KRÓL LENA 3 a IV miejsce 30p.

KUTERA MICHAŁ 2 b IV miejsce 28p.

RUMIŃSKI BARTOSZ 2 b IV miejsce 19p.

GRATULUJEMY

• Olimpiada Olimpus

• 12.05.2021 11:35
        • Drodzy Uczniowie. Dziękujemy za udział w ogólnopolskiej olimpiadzie Olimpus z matematyki, fizyki i języka angielskiego oraz gratulujemy Wam dobrych wyników.
          W szczególności pragniemy wyróżnić Laureatów poszczególnych kategorii:
          Język angielski - kl. 4: Bartosz Sobota - miejsce 13
          Język angielski - kl. 6: Alicja Kniaź - miejsce 13
          Język angielski - kl. 8: Hanna Kozdra i Igor Dziuba - ex aequo miejsce 9
          Matematyka - kl. 8: Igor Dziuba - miejsce 14 oraz Dawid Burdzicki - miejsce 15
        • IV międzyszkolny konkurs „Chrońmy szczecińskie krokusy”

• 12.05.2021 11:33
        • Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Szczecinie „Chrońmy szczecińskie krokusy”, który polegał na napisaniu hasła zachęcającego do ochrony szczecińskich krokusów. W związku z pandemią długo czekaliśmy na wyniki, niestety niemożliwe okazało się zorganizowanie uroczystego podsumowania konkursu. Na konkurs wpłynęło aż 270 haseł z 20 szczecińskich szkół podstawowych. Jury przyznało 10 tytułów laureatów oraz 7 wyróżnień. Z naszej szkoły tytuł laureata otrzymała Natalia Kopeć z klasy III a. Dwie tabliczki ze stworzonym przez naszą uczennicę hasłem: „Jasne Błonia pięknieją, gdy krokusy na nich widnieją. Spacerowiczu miły, spaceruj tak, żeby zawsze tu były” zostały umieszczone na Jasnych Błoniach, a jedna przed naszą szkołą. Laureatce gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursie. Po powrocie do szkoły otrzymacie pamiątkowe dyplomy. Wszystkich uczniów i rodziców zachęcamy do odwiedzenia Jasnych Błoni, podziwiania piękna kwitnących właśnie krokusów i odnalezienia wśród nich tabliczek z hasłami naszej laureatki.

Koordynator konkursu:

Paulina Bonter - Burdzicka

• Sukcesy naszych uczniów w konkursach przedmiotowych

• 12.05.2021 11:31
        • Z wielką radością informujemy,  że nasi uczniowie osiągnęli bardzo duże sukcesy w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Etap wojewódzki Konkursu Geograficznego:

Dawid Burdzicki kl. VIII a – tytuł laureata

Maciej Wierzelewski kl. VI b – tytuł finalisty

Etap wojewódzki Konkursu Matematycznego:

Dawid Burdzicki kl. VIII a – tytuł finalisty

Chłopcy, wielkie brawa i gratulacje dla Was!

Składamy również podziękowania paniom Żanetcie Petryniak i Ewie Ziemkiewicz za pomoc w przygotowaniach do konkursów.