Walentynkowy Quiz

24.02.2020 18:22

Miło nam poinformować, że w konkursie bibliotecznym pt.: Walentynkowy Quiz - najsłynniejsze literackie pary I miejsce zajęła Liliana Pawlak z klasy 5 b.

Gratulujemy !

Stypendiada Wczesnoszkolna kl. 1-3

16.02.2020 21:08

W grudniu 2019r. w naszej szkole odbywała się olimpiada ogólnopolska dla uczniów klas I-III. Uczniowie wzięli udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym, plastycznym. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach.

W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymały:

JESSICA SULIKOWSKA z kl. 1 b,

ANTONINA WÓJCIK  z kl. 2 a,

ALEKSANDRA KLECHA  z kl. 3 b.

Gratulujemy zwycięzcom.

TURYSTYKA

15.01.2020 22:48

W listopadzie 2019r. w ramach eliminacji miejskich XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego zespół w składzie: Dawid Burdzicki z kl. 7 a, Wiktor Jurgielewicz z kl. 6 a, Igor Szymczyk kl. 6 a zajął I miejsce w Turystycznej Imprezie na Orientację. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów J

Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

07.01.2020 21:57

Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień (alkohol, nowe substancje psychoaktywne – dopalacze, narkotyki) pod hasłem:
      „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić” zorganizowanym w grudniu 2019r. przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Szczecinie.

I miejsce zajęła Hanna Kozdra z klasy 7a, II miejsceHanna Witek z klasy 7b oraz Wiktoria Presman z klasy 8b.

Laureatki otrzymały dyplomy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin. Serdecznie gratulujemy!

Koordynator p. Paulina Bonter-Burdzicka

KONKURS NA WYKONANIE NAJPIĘKNIEJSZEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ

07.01.2020 21:35

W dniu 07.12.2019. w naszej szkole odbył się KONKURS NA WYKONANIE NAJPIĘKNIEJSZEJ SZOPKI BOŻONARODZENIOWEJ. Po obliczeniu głosów, oddanych na poszczególne prace i dodaniu do nich głosów JURY wyłoniły się następujące wyniki:
      I miejsce – Wiktoria Opłatkowska,  kl. V a – Szopka nr 3
      II miejsce – Antonina Wójcik, kl. II a – Szopka nr 4
      III miejsce - Anastazja, Inesa, Maksim Lohina, kl. IV a, kl. Ia, gr. "0" – Szopka nr 12.

WYRÓŻNIENIA
      1. Aleksandra Szeszko, kl. II a – Szopka nr 12
      2. Maksymilian i Franciszek Kulpa, kl. II a – Szopka nr 1

3. Maciej Osadkowski, kl. I b – Szopka nr 9
      4. Jakub Sochacki, kl. I b – Szopka nr 13
      5. Marcel Socha, kl. I a – Szopka nr 8
      6. Barbara Strzelczyk, kl. VI c – Szopka nr 7

PODZIĘKOWANIE ZA UDZIAŁ
      1. Bartosz Madejewski, kl. I b – Szopka nr 11
      2. Lena Król, kl. I a – Szopka nr 2
      3. Natalia Kubiak, kl. V a – Szopka nr 5
      4. Eryk Majsterek, kl. IV – Szopka nr 10
      5. Mazur Dominik, kl. I b. – Szopka nr 14

Gratuluję i dziękuję wszystkim uczniom i ich rodzinom za udział w konkursie.

Organizator Dorota Skuratowska