• WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym

   WYRÓŻNIENIE w Ogólnopolskim konkursie plastycznym

   01.03.2020 20:23

   Z przyjemnością informujemy, że nasze uczennice Wiktoria Presman z klasy 8 b i Hanna Kozdra z klasy 7 a w styczniu zdobyły wyróżnienie w VI Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Niebo w kolorze - spotkanie z zorzą polarną”. Organizatorem konkursu było Stowarzyszenie TRAKT z siedzibą w Płocku.

   Wyróżnionym uczennicom gratulujemy.

  • Walentynkowy Quiz

   Walentynkowy Quiz

   24.02.2020 18:22

   Miło nam poinformować, że w konkursie bibliotecznym pt.: Walentynkowy Quiz - najsłynniejsze literackie pary I miejsce zajęła Liliana Pawlak z klasy 5 b.

   Gratulujemy !  

  • Stypendiada Wczesnoszkolna kl. 1-3

   Stypendiada Wczesnoszkolna kl. 1-3

   16.02.2020 21:08

   W grudniu 2019r. w naszej szkole odbywała się olimpiada ogólnopolska dla uczniów klas I-III. Uczniowie wzięli udział w konkursach: czytelniczym, ortograficznym, matematycznym, plastycznym. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursach.


   W konkursie plastycznym wyróżnienie otrzymały:

   JESSICA SULIKOWSKA z kl. 1 b,

   ANTONINA WÓJCIK  z kl. 2 a,

   ALEKSANDRA KLECHA  z kl. 3 b.

   Gratulujemy zwycięzcom.

  • TURYSTYKA

   TURYSTYKA

   15.01.2020 22:48

   W listopadzie 2019r. w ramach eliminacji miejskich XLVIII Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno – Krajoznawczego zespół w składzie: Dawid Burdzicki z kl. 7 a, Wiktor Jurgielewicz z kl. 6 a, Igor Szymczyk kl. 6 a zajął I miejsce w Turystycznej Imprezie na Orientację. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów J

  • Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

   Konkurs plastyczny „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić”

   07.01.2020 21:57

   Uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie plastycznym z zakresu profilaktyki uzależnień (alkohol, nowe substancje psychoaktywne – dopalacze, narkotyki) pod hasłem:
   „Nowe narkotyki – nie daj się wkręcić” zorganizowanym w grudniu 2019r. przez Powiatową Stację Sanitarno - Epidemiologiczną w Szczecinie.

   I miejsce zajęła Hanna Kozdra z klasy 7a, II miejsceHanna Witek z klasy 7b oraz Wiktoria Presman z klasy 8b.

   Laureatki otrzymały dyplomy Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Szczecinie oraz nagrody książkowe ufundowane przez Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin. Serdecznie gratulujemy!

   Koordynator p. Paulina Bonter-Burdzicka