• Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

   Festiwal Piosenki Bożonarodzeniowej

   18.12.2019 14:40

   Z dumą informujemy, że nasi uczniowie z klas VIc i VIb w składzie : Aleksandra Acewicz, Victoria Rice, Krzysztof Kudyba oraz Maciej Zaczko zajęli 2 miejsce na Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

   Uczniowie pięknie wykonali pieśń "Głos wdzięczny z nieba wychodzi"  z akompaniamentem gitary (Patrycja Sęczawa), kahona (Artur Grochowski), fagotu (Maciej Zaczko) oraz metalofonu (Victoria Rice). 

   Finał i wręczenie nagród odbędzie się 20 stycznia w Operze na Zamku. GRATULUJEMY :-)

  • FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

   FESTIWAL PIOSENKI BOŻONARODZENIOWEJ

   05.12.2019 22:03

   Dnia 05.12.2019 w SP 55 odbyły się eliminacje (etap rejonowy) w ramach XXI Szczecińskiego Festiwalu Piosenki Bożonarodzeniowej.

   Do ścisłego finału zakwalifikowały się 2 zespoły z naszej szkoły. W kategorii młodszej klas 1-3 zespół z klasy 1a w składzie: Zofia Brejt, Lena Król i Zuzanna Król oraz w kategorii klas 4-6 uczniowie klasy 6c w składzie: Victoria Rice, Maja Wawrowska, Krzysztof Kudyba i Maciej Zaczko. Serdecznie gratulujemy sukcesu. 

  • OLIMPIADA WIEDZY O HIV / AIDS

   OLIMPIADA WIEDZY O HIV / AIDS

   16.12.2019 22:25

   1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień AIDS. Z tej okazji Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna oraz Wydział Spraw Społecznych Urzędu Miasta Szczecin zorganizowały Olimpiadę Wiedzy o HIV/AIDS, która odbyła się w Zespole Szkół Sportowych w Szczecinie.

   Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy 8B: Mateusz Kaczmarek i Brajan Haberek. Niezmiernie miło nam poinformować, że Brajan Haberek zajął IV miejsce w kategorii klas 7 – 8. Laureatowi serdecznie gratulujemy.

  • Konkurs plastyczny ph. Zwierzęta małe i duże w literaturze

   Konkurs plastyczny ph. Zwierzęta małe i duże w literaturze

   19.11.2019 23:22

   Miło nam poinformować, że w ramach konkursu międzybibliotecznego organizowanego przez Bibliotekę SP 20 i Miejską Bibliotekę Publiczną filia nr 19 wpłynęło 36 prac. Wszystkie prace możemy oglądać na wystawie w Bibliotece Miejskiej, ul. Włościańska. Zapraszamy!

    

   Nagrodzone osoby to: Dominik Mazur z kl. I B; Julia Maliszewska, Gabrysia Szczypka i Wiktoria Garstka-Waszczeniuk z kl. II B; Karolina Gniot, Nadia Zając i Fabian Byczkowski z kl. III A; Aleksandra Acewicz , Natalia Klimaszewska i Wiktoria Iwańczuk z kl. VI B; Tymoteusz Gapiński z kl. V A; Ewelina Włodarska z kl. IV A. Gratulujemy!

    

   Fundatorem nagród jest pani kierownik Miejskiej Biblioteki  Publicznej w Szczecinie filia nr 19. Dziękujemy!
   organizator Beata Urbańska

  • Konkurs czytelniczo-plastyczny

   Konkurs czytelniczo-plastyczny

   17.10.2019 21:42

   W październiku odbył się w grupie przedszkolnej konkurs czytelniczo-plastyczny do wiersza pt: Człowiek ze złotym parasolem  Danuty Wawiłow zorganizowany przez panią Beatę Urbańską reprezentującą szkolną  bibliotekę.

   Wśród wielu pięknych prac na szczególne wyróżnienie zasłużyły 4 prace wykonane przez  Hannę Brejt, Natalię Pierścionek-Morawską, Piotra Sikorę i Vanessę Pochacką. Zwycięzcom uroczyście wręczono dyplom i upominki. Gratulujemy.