• 23.02.2024 Jadłospis dekadowy NR 9 dla grupy"0"
  • Uwaga Konkurs

Zapraszamy uczniów klas V-VIII do uczestnictwa w konkursie Wpływ właściwego odżywiania i walorów środowiska województwa zachodniopomorskiego na prawidłowy rozwój mózgu człowieka.

Rejestracja uczestników trwa do 15 marca 2024 r. Regulamin konkursu znajduje się w sali nr 3.

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami konkursu.

• Niesamowite skarpetki 1B

W klasie 1b czas na lekturę Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek. Uczniowie sami tworzyli swoje niesamowite skarpetki, a o to efekty ich pracy.

• Walentynki w 1B

Uczniowie klasy 1B obchodzili Walentynki wraz z Panią Wychowawczynią.

• Bal karnawałowy 2024

Nowa galeria Bal karnawałowy 2024 została dodana do albumu fotograficznego

• Konkurs plastyczny klasy I -III pt.:"Dzień Bezpiecznego Internetu"

Konkurs plastyczny skierowany jest do klas I - III. Tematem prac plastycznych jest: "Dzień Bezpiecznego Internetu", który obchodzony jest 06 lutego 2024r., i trwa przez cały luty. Prace konkursowe dzieci wykonują i oddają do15 lutego 2024r. do p. Krępecia. Przewidziano Nagrody niespodzianki za zajęcie I, II, III miejsca. Ogłoszenie wyników 16.02.2024r.

Powodzenia!!!

• Zaproszenie na Bal Karnawałowy

08 luty bal dla klas 4-8, 09 luty bal dla klas 1-3

• Konkurs

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie na najciekawszą rymowankę o tematyce ekologicznej.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-3 oraz 4-8.

Prace można składać u wychowawców (klasy 1-3) oraz u nauczyciela biologii - p. Joanna Krajewska (klasy 4-8).

Termin: do 23.02.2024 r.

Na zwycięzców czekają nagrody. Powodzenia!

• ZAPROSZENIE!!!

Dnia  26.02.2024 roku w godzinach 15:30 do 17:30 odbędzie się

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY

Serdecznie ZAPRASZAMY

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • 16 grudnia 23 r. - Spacer pamięci na Cmentarz Centralny. Nawiedzenie grobów Ofiar Szczecińskiego Grudnia'70

• Wyniki konkursu na "Ekologiczną ozdobę świąteczną"

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu na Ekologiczną ozdobę świąteczną za piękne prace :)

Wystawę możecie podziwiać w głównym holu koło choinki.

Zwycięzcy klas 1-3:

Aleksandra Wawrzyniak kl. 2B

Vanessa Sulikowska kl. 3A

Wiktor Syrówka kl. 2B

Zwycięzcy klas 4-8:

Jessica Sulikowska kl. 5B

Maja Treścińska kl. 4A

Kulpa Maksymilian i Kulpa Franciszek kl. 6A

GRATULACJE!

Wyniki konkursu "Mój Przyjaciel":

1 Miejsce - Amelia Czajka 2b

2 Miejsce - Wiktor Puczko 3a

3 Miejsce - Filip Życiński 2b

Wyróżnienia:

Alicja Greber 2a,

Maja Rusoł 1b,

Hanna Grążawska 2b,

Maja Nowak 2a,

Maja Zacharewicz 1b,

Wiktoria Lewandowska 2a,

Julia Majewska 2a,

Milena Kępka 2b,

Elżbieta Szynal  2b,

Liliana Kulicka 2a,

Hanna Zrąbkowska 3a.

Wszystkim zwycięzcom i uczestnikom dziękujemy i gratulujemy !

• Festyn Bożonarodzeniowy 2023

9 grudnia 2023r. odbył się w szkole coroczny festyn świąteczny.

Uczniowie wspólnie z rodzicami i nauczycielami przygotowali stoiska  i występy. Były smaczne wypieki, soki, świąteczne ozdoby i liczne loterie.  W tym roku odwiedził nas Prezydent Szczecina Pan Piotr Krzystek. Gratulował naszej szkolnej społeczności takiej udanej imprezy.

Całość uświetniły występy w sali gimnastycznej naszych uczniów i gości. Dorośli wraz dziećmi mogli skorzystać z okularów 3D ClassVR czy pobawić się robotami Dash, Cue, które zakupiliśmy do Laboratoriów Przyszłości.

A kto zgłodniał mógł posilić się grochówką lub bigosem w naszej szkolnej stołówce. Chętnych nie brakowało. Nad wszystkim zaś czuwał Św. Mikołaj, który każdego częstował cukierkiem i chętnie pozował do zdjęcia.

Planszówkowe popołudnie

30 listopada w naszej szkole odbyło się pierwsze spotkanie poświęcone grom planszowym. Każdy uczestnik mógł przynieść swoją ulubioną grę bądź skorzystać z gier dostępnych w szkole oraz tych udostępnionych przez psychologa szkolnego. Wszystkim uczestnikom bardzo podobało się to wydarzenie. Zapraszamy na kolejne spotkanie!

• Zapraszamy na Festyn Bożonarodzeniowy do SP20

• Konkurs

KONKURS NA EKOLOGICZNĄ OZDOBĘ ŚWIĄTECZNĄ z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia zapraszam do wzięcia udziału w konkursie na najfajniejszą, najciekawszą i najbardziej pomysłową, a zarazem ekologiczną ozdobę choinkową. Ważne, aby ozdoba była wykonana z materiałów ekologicznych.

Konkurs skierowany jest do uczniów klas 1-8.

Termin: do 15.12.2023 r.

Prace proszę przynosić do nauczycielki biologii p. Joanny Krajewskiej.

Na zwycięzców (pierwsze trzy miejsca) czekają nagrody :)

• Andrzejki w 1B

Dzisiaj w klasie 1B odbyły się Andrzejki.

• Konkurs na wykonanie Stroików Świątecznych

• Wybory na Przewodniczącego Samorządu w klasach 1-3

Milo nam oznajmić, że Przewodniczącym Samorządu klas 1-3 został:

Filip Życiński

Zastępcy: