• Informacja

  Od 2 Października rusza koło teatralne Od a do żet.... Koło dla klas 1-3.

  Spotkania w poniedziałki o 16. 10 na sali gimnastycznej.

  Zajęcia są darmowe. W załączniku przesyłam plakat.

 • Informacja dot. Cennika wynajmu obiektów sportowych w SP20 Szczecin

  Pisma dotyczące: Opłat za wynajem obiektów sportowych na terenie Szkoły Podstawowej nr 20 w Szczecinie

  Oplaty_za_korzystanie_z_obiektow(3).pdf

  Oplaty_za_korzystanie_z_obiektow1.pdf

  cennik.pdf

 • Kandydaci na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego SP20

  Już niedługo przed nami wybory na Przewodniczącego do Samorządu Szkolnego. Przedstawiamy naszych kandydatów. 

 • Wycieczka klas 7 i 8 2023

  W tym tygodniu klasy siódme i ósma wyjechały na trzydniową Zieloną Szkołę do Trzebawia, nad pięknym jeziorem Woświn. Była to świetna okazja do integracji w naszych zespołach klasowych i pomiędzy nimi, uśmiechania się, współpracy oraz złapania ostatnich promieni letniego słońca.

 • Informacja

  W tym tygodniu tj. 18.09 - 22.09 - psycholog szkolny Aleksandra Sobaszek - będzie w środę od 8:00 - 12:00, a nie jak podane na dostępności w czwartek.

 • Ogłoszenie o przetargu na wynajem pomieszczeń

  Ogłoszenie tablicowe Nr 1/2023 z dnia 01.09.2023 o przetargu pisemnym nieograniczonym na wynajem pomieszczeń na terenie Szkoły Podstawowej nr 20 w Szczecinie im. Jana Twardowskiego w roku szkolnym 2023/2024.

  WSZYSTKIE INFORMACJE DOT. PRZETARGU ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAKŁADCE: ZAMÓWIENIA PUBLICZNE

 • Sprzątanie Świata

  Z okazji corocznej akcji sprzątania świata zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. Razem możemy więcej. Wybierzcie się na sprzątanie wraz z rodziną lub znajomymi, zróbcie zdjęcie przed sprzątaniem i po jego zakończeniu. Zdjęcia wraz z opisem przesyłajcie do nauczyciela biologii. Najlepsze prace zostaną nagrodzone ocenami celującymi z przyrody (kl. 4) lub biologii (kl. 5-8).Powodzenia!

 • Przemiany w Naszej Szkole - kiedyś-dziś

  Jeszcze nie tak dawno nasza szkoła od strony placu zabaw wyglądała trochę odpychająco. Staramy się jednak dla Państwa i dzieci, uprzyjemnić wygląd naszej szkoły. Poczyniono starania aby to zmienić. Więc odnowiliśmy elewację, oraz postawiliśmy Wiatę Dydaktyczną dla naszych uczniów. Obecnie w Wiacie mogą odbywać się zajęcia na świeżym powietrzu np. na lekcji biologii, przyrody itp., Chcemy również zagospodarować teren wokół Wiaty Dydaktycznej.

  Jeśli macie Państwo jakieś pomysły, jak zagospodarować ten teren chętnie wysłuchamy. Podzielcie się z Nami Waszymi pomysłami.

 • Harmonogram spotkań z rodzicami

 • Lidlowe Talenciaki

  W zeszłym roku nasza szkoła brała udział w Lidlowej akcji Talenciaki. Właśnie ruszyła kolejna edycja, zatem zapraszamy Państwa do udziału i odbierania w Lidlu Talenciaków.

  W szkole są ustawione pudełka do których można wrzucać niewykorzystane kody. Można również znaleźć na liście naszą szkołę i samodzielnie zeskanować kod. W zeszłym roku udało się z zebranych punktów zakupić pomoce do nauki matematyki, fizyki, biologii.

 • Informacja

  Uprzejmie informujemy, że od dnia 04.09.2023r., zatrudniona jest osoba na stanowisku dozorca obiektów sportowych, placu zabaw i całego terenu przylegającego do szkoły.

 • Harmonogram odbioru podręczników w zakładce: O szkole/ Biblioteka

 • Informacja o stypendiach

  Wnioski o stypendia szkolne należy składać w sekretariacie, lub portierni szkoły w terminie od 01 września do 15 września 2023r.. Druki do pobrania przy portierni.

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
 • Informacje o Świetlicy

  Informujemy, że świetlica szkolna w roku 2023/2024 pracuje w godz. 6:30-17:00.

  Świetlica rozpoczyna pracę od 05.09.2023r..

  Listy uczniów przyjętych do świetlicy szkolnej przekażą wychowawcy w dniu rozpoczęcia roku szkolnego.

 • Wyprawka 2023/2024

 • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/24

 • Wycieczka do Jednostki Ratowniczo–Gaśniczej Nr 2 Państwowej Straży Pożarnej w Szczecinie

  W dniu 20 czerwca, uczniowie z klasy 7a udali się na wycieczkę edukacyjną do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Szczecinie, prowadzącej działania również w zakresie ratownictwa chemicznego i ekologicznego.

  Na wstępie uczniowie spotkali się ze strażakami, zwiedzili teren Państwowej Straży Pożarnej, dowiedzieli się o znaczeniu i charakterze pracy strażaków, wysłuchali którymi pojazdami strażacy wyjeżdżają do wypadków, jakimi gaszą pożary, a jakimi do zdarzeń z niebezpiecznymi substancjami chemicznymi. Dzięki życzliwości strażaków, mogliśmy z bliska podziwiać samochody ratowniczo-gaśnicze, jak również samochody specjalne ratownictwa chemicznego z ich wyposażeniem. Uczniowie byli ogromnie zainteresowani i zafascynowani wnętrzem samochodów specjalnych ratownictwa chemicznego, praktycznym pokazem badania próbek, zastosowaniem urządzenia do mierzenia promieniowania, oraz omówienia, w jakich sytuacjach się je stosuje. Wielką atrakcją była możliwość przymierzenia ubrania chemio odpornego. Uczniowie przekonali się, iż wiedza z przedmiotu chemii również jest wykorzystywana w praktyce m.in. przez straż pożarną.

  Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa społeczności również w przypadku zagrożeń spowodowanych substancjami chemicznymi. Ich specjalistyczna wiedza, umiejętności i sprzęt pozwalają na skuteczne radzenie sobie z takimi zdarzeniami.

  Składamy serdeczne podziękowania Pracownikom Państwowej Straży Pożarnej za umożliwienie naszym uczniom poznania zawodu strażaka również w zakresie działań ratownictwa chemicznego. Tak zdobyta wiedza zachowa się na długo w ich pamięci.

 • Zakończenie roku szkolnego 2023

  Dziasiaj zakończyliśmy rok szkolny 2023. W klasach 1-3 i 4-7 odbyło się wręczenie świadectw, a klasy 8 pożegnaliśmy uroczystą galą na sali gimnastycznej.

  Życzymy słonecznych i udanych Wakacji!!!

 • Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 - 23.06.2023r..

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 20 im. ks. Jana Twardowskiego
  ul. Dobrzyńska 2
  70-025 Szczecin
 • (+91) 4821621

Galeria zdjęć