• Witamy na naszej stronie!
          • Wyniki IV międzyszkolnego konkursu „Chrońmy szczecińskie krokusy”

10.04.2021

Uczniowie naszej szkoły kolejny raz wzięli udział w konkursie organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 48 w Szczecinie „Chrońmy szczecińskie krokusy”, który polegał na napisaniu hasła zachęcającego do ochrony szczecińskich krokusów. W związku z pandemią długo czekaliśmy na wyniki, niestety niemożliwe okazało się zorganizowanie uroczystego podsumowania konkursu. Na konkurs wpłynęło aż 270 haseł z 20 szczecińskich szkół podstawowych. Jury przyznało 10 tytułów laureatów oraz 7 wyróżnień. Z naszej szkoły tytuł laureata otrzymała Natalia Kopeć z klasy III a. Dwie tabliczki ze stworzonym przez naszą uczennicę hasłem: „Jasne Błonia pięknieją, gdy krokusy na nich widnieją. Spacerowiczu miły, spaceruj tak, żeby zawsze tu były” zostały umieszczone na Jasnych Błoniach, a jedna przed naszą szkołą. Laureatce gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za liczny udział w konkursie. Po powrocie do

• Światowy Dzień Wody z PAH w naszej placówce

10.04.2021

W tegorocznej edycji akcji Światowy Dzień Wody z Polską Akcją Humanitarną wzięły udział dzieci klas 1-3 naszej szkoły. Razem z tysiącami przedszkoli, szkół, bibliotek i domów kultury w całej Polsce podjęliśmy temat dostępu do wody jako globalnego wyzwania. Obejrzyjcie fotorelację i zobaczcie w jaki sposób nabywaliśmy wiedzę ucząc się o bardzo ważnych kwestiach naszej planety. Wkrótce otrzymamy certyfikat PAH za wkład w propagowanie świadomości zmian globalnych na świecie, a także kwestie oszczędzania wody.

• Podsumowanie akcji "Pełna miska dla schroniska"

26.03.2021

Uczniowie klas 0 - III wraz z wychowawcami w ramach akcji charytatywnej "Pełna miska dla schroniska" zorganizowali w lutym zbiórkę karmy, wyściółek, zabawek oraz legowisk dla zwierząt w schronisku. Celem akcji było niesienie pomocy bezbronnym i bezdomnym zwierzętom. Udało nam się zebrać bardzo dużo pokarmu oraz innych potrzebnych zwierzętom rzeczy. Dziękujemy wszystkim uczniom, wychowawcom oraz rodzicom za okazaną pomoc i wsparcie!

• Komunikat Dyrektora

25.03.2021

w sprawie COVID - obostrzenia 27.03 - 9.04.2021r.

Szanowni Państwo,

Minister Zdrowia Adam Niedzielski przedstawił na konferencji prasowej dnia 25.03.2021 jedno z rozwiązań/”obostrzeń” dotyczących oświaty:

„Żłobki i przedszkola zamknięte od 27.03 do 9.04, opieka wyłącznie dla dzieci rodziców wykonujących zawód medyczny i służb porządkowych w trakcie wykonywania zadań służbowych

• Dziennik elektroniczny

Środa 14.04.2021