• 25 listopada Światowy Dzień Pluszowego Misia

• 24.11.2021 21:02
        • Dziś wykonaliśmy jedne z naszych ulubionych zabawek- misie- upamiętniając zbliżające się święto. Ćwiczyliśmy zdolności manualne, kreatywność wykorzystując np. stare płyty cd, rolki po papierze.
        • Dzień Życzliwości

• 20.11.2021 19:32
        • Podczas zajęć w świetlicy szkolnej uczniowie przygotowali ordery życzliwości, z których powstała nasza fotobudka. Z okazji Dnia Życzliwości rozmawialiśmy na temat szacunku, tolerancji, dobrych uczynków.
        • Narodowe Święto Niepodległości

• 10.11.2021 19:14
        • Z okazji Narodowego Święta Niepodległości uczniowie w świetlicy szkolnej poznali symbole narodowe, wykonali prace plastyczne oraz brali udział w uroczystym, wspólnym apelu.
        • Dzień Edukacji Narodowej

• 18.10.2021 16:59
        • Z okazji Dnia Edukacji Narodowej uczniowie w świetlicy szkolnej przygotowali pamiątkowe laurki i portrety nauczycieli oraz pracowników szkoły
        • Jesienne mandale.

• 12.10.2021 14:11
        • Dziś podczas zajęć wykonaliśmy jesienne mandale z liści, szyszek, kasztanów.